Laser Light Sheer Desire

Lase Light Sheer Desire służy do usuwania owłosienia jest najbardziej zaawansowanym technologicznie laserem na rynku polskim i światowym.

Działanie lasera LightSheer polega na emitowaniu skupionej, selektywnej wiązki światła, która jest absorbowana przez melaninę , która jest zawarta w cebulkach włosów, melanina zostaje rozbita a zalążek włosa zniszczony. W zależności od rodzaju włosa oraz miejsc poddanych depilacji następuje stopniowe przerzedzenie oraz zmniejszenie ilości włosów.

Ciekawostka:

Osoby które poddają się zabiegom depilacji laserowej, powinny pamiętać, że nie  wszystkie włosy rosną równocześnie, ale, że przechodzą przez rózne fazy ( anagen, katagen, telogen).

Na światło lasera najlepiej reagują włosy w fazie anagenu( wzrostu), dlatego depilację należy powtarzać w odpowiednich odstępach czasu.

Dlaczego warto?

  • jest bezpieczna – nie wywołuje skutków ubocznych i pozwala osiągnąć zamierzony efekt nawet w najbardziej wrażliwych miejscach
  • jest trwała i skuteczna – światło lasera niszczy mieszek włosowy tak, że nie odrasta ponownie co pozwala uzyskać gładką skórę na stałe
  • oszczędza Twój czas – pozwala zapomnieć o dodatkowych godzinach spędzonych w łazience raz na zawsze
  • jest bezbolesna – zabieg jest zdecydowanie mniej odczuwalny niż depilacja woskiem czy depilacja

Zadzwoń i umów wizytę w naszym salonie